Новина


Відбулося засідання керівного комітету проєкту з підвищення енергоощадливості освітніх закладів міста Дубно

27 квітня під головуванням міського голови Василя Антонюка відбулося засідання керівного комітету проєкту «Теплі школи та садочки - запорука здоров'я дітей: комплексний проект з підвищення енергоощадливості освітніх закладів міста Дубно», котрий реалізується в рамках програми Євросоюзу «Угода мерів – Демонстраційні проекти». Крім членів керівного комітету, участь у засіданні взяли ключовий експерт команди підтримки м. Львів Максим Верещак та представники компанії підрядника, що виконують роботи у ЗОШ №7.
На розгляд комітету були винесені актуальні питання, а саме: поточний прогрес проєкту; досягнення та проблеми; плани на 2021 рік; результати відбору підрядників по ЗОШ №6 та НВК "ЗНЗ-ДНЗ"; продовження угоди по будівництву котельні у ЗОШ №7, ризики; результати вимірювання та верифікації впроваджених заходів по термомодернізації ДНЗ №4; комунікаційна діяльність у проєкті.
Міський голова Василь Антонюк наголосив, що проєкт наближається до завершення, тож учасникам проєкту потрібно активізувати діяльність, щоб роботи були виконані якісно та вчасно.
Після завершення розгляду питань порядку денного фахівці відбули на об'єкт ЗОШ №7 для огляду проведених робіт.