Новина


Вшанували пам'ять жертв Голокосту

Історія нашого міста тісно пов'язана з життям єврейської громади та Голокостом. До Другої світової війни євреї у Дубні становили одну з найбільших частин населення. З початком війни у місті було утворено гетто, більше 18-ти тисяч євреїв були розстріляні нацистами.
Традиційно у Міжнародний день пам’яті жертв Голокосту, 27 січня, міський голова Василь Антонюк та відповідальні працівники міської ради вшановували пам'ять загиблих людей, поклали квіти та запалили лампадки на місцях масових розстрілів громадян єврейської національності нацистськими окупантами на території міста Дубно.  
Вшановуємо пам?ять жертв Голокосту. Розділяємо біль єврейського народу та всіх постраждалих від нацистського терору під час Другої світової війни.
Саме цього дня 1945 року солдати 1-го Українського фронту визволили в'язнів найбільшого нацистського табору смерті Аушвіц-Біркенау неподалік Освенціма.
Трагедія мала стати пересторогою Людству. Мала, але не стала... Сьогодні знову в самому центрі Європи відбувається геноцид українців.
Збройні Сили України - це перша армія миру. Ми захищаємо своє. Боремося за виживання української нації, за свободу, пам?ять і правду.