Засідання координаційної ради щодо протидії домашньому насильству

19 листопада у Дубенській міській раді відбулося засідання координаційної ради з питань сім'ї, гендерної рівності, демографічного розвитку, запобігання та протидії домашньому насильству, насильству за ознакою статі та торгівлі людьми.
На засіданні проведено аналіз фактів вчинення домашнього насильства, заслухано та обговорено інформацію про вжиття заходів щодо запобігання та протидії домашньому насильству.
Члени координаційно ради обговорили механізм вдосконалення взаємодії суб’єктів, що здійснюють заходи у сфері запобігання та протидії домашньому насильству та насильству за ознакою статі, задля ефективного реагування на подібні факти, надання допомоги постраждалим та притягнення кривдників до передбаченої законом відповідальності.