Засідання виконавчого комітету Дубенської міської ради

27 вересня відбулося чергове засідання виконавчого комітету Дубенської міської ради. Під час засідання розглянуто 23 питання, з яких прийнято відповідні рішення.
Значну увагу було приділено питанням освітньої галузі. Зокрема, затверджено мережу навчальних закладів міста і контингенту учнів в них та груп в закладах дошкільної освіти на 2022-2023 навчальний рік. Мережу комунальних закладів загальної середньої освіти м.Дубна складають 8 таких закладів, у яких навчаються 4693 учні. У ЗЗСО діють 29 інклюзивних класів. У закладах дошкільної освіти та Дубенській початковій школі затверджено 40 груп постійного перебування дітей та 6 груп короткотривалого перебування.
За клопотанням управління освіти, у зв'язку з підготовкою до відновлення роботи плавального басейну, надано дозвіл Дубенському ліцею №7 на початок опалювального сезону з 30 вересня 2022 року. Передбачається, що уже в жовтні басейн розпочне свою роботу.
З метою звільнення від сплати вартості харчування в закладах загальної середньої освіти та закладах дошкільної освіти дітей, в батьків яких відсутнє посвідчення учасника бойових дій, але наявна довідка з військової частини, що він/вона приймали/приймають безпосередню участь у бойових діях та забезпеченні здійснення національної безпеки і оборони, відсічі і стримування збройної агресії (на підставі якої в подальшому буде надано статус учасника бойових дій), на період дії воєнного стану, виконавчим комітетом прийнято рішення про розширення відповідного переліку пільгових категорій учнів шкіл та вихованців дитячих садочків міста. Розуміючи обставини воєнного часу, міська влада дбає, аби дітки військовослужбовців, які брали безпосередню участь у бойових діях або зараз воюють на фронті, харчувалися безкоштовно. Харчування дітей пільгових категорій в освітніх закладах міста здійснюється за рахунок коштів бюджету Дубенської міської територіальної громади.
Також прийнято рішення про виділення коштів для надання грошової допомоги громадянам міста на лікування. Внесено необхідні зміни в перелік об'єктів благоустрою комунальної власності та в перелік доріг, проїздів та вулиць, ремонт яких буде проводитись у поточному році.
Крім того, розглянуто низку житлово-комунальних питань та питань, які стосуються захисту прав дітей.