Завершення робіт у Дубенській початковій школі до 1 вересня є пріоритетом міської влади

Міський голова Василь Антонюк спільно з народним депутатом Олександром Аліксійчуком проінспектували виконання робіт з капітального ремонту (термомодернізації) будівлі НВК “ЗНЗ-ДНЗ” (Дубенської початкової школи).
Капітальний ремонт цієї будівлі розпочався у рамках програми ЄС "Угода мерів - Демонстраційні проекти" та проєкту «Теплі школи та садочки – запорука здоров’я дітей: комплексний проект з підвищення енергоощадливості освітніх закладів міста Дубно» загальною вартістю у приблизно 24 мільйони гривень.
У липні 2021 року було укладено угоду з комплексної термомодернізації НВК "ЗНЗ-ДНЗ" між управлінням освіти  та переможцем тендеру - ТОВ "Реноме-Євробуд" (м. Рівне). Наразі роботи виконані на приблизно 70%.
До початку повномасштабної війни для завершення ремонтних робіт до фінансування об'єкту планувалося залучити кошти державної програми “Велике будівництво”, однак нові обставини не дозволили цього зробити. Тож весь фінансовий тягар щодо завершення ремонту Дубенської початкової школи ліг на Дубенську міську раду.
Станом на 1 червня у бюджеті Дубенської міської територіальної громади на капітальний ремонт (термомодернізацію) будівлі НВК “ЗНЗ-ДНЗ” передбачено кошти в сумі 12 086 726, 00 гривень та 50 тисяч євро. Головним розпорядником бюджетних коштів по цьому об'єкту є управління освіти Дубенської міської ради, яке проводить фінансування відповідно до актів виконаних робіт, наданих генеральним підрядником ТОВ “Реноме - Євробуд”. Загальна вартість проекту - 24 мільйони гривень. Тобто сьогодні головний розпорядник має можливість профінансувати роботи на 81,89%, а це 19 652 983, 65 гривень. Залишок фінансування проекту складає близько 5 мільйонів гривень. Однак міська рада готова повністю проплатити проект капітального ремонту будівлі НВК “ЗНЗ-ДНЗ” при наявності актів виконаних робіт, які представить генпідрядник після підпису технаглядом.
“Безумовно, діти повинні отримувати знання в комфортних умовах. Тож завершення робіт у Дубенській початковій школі до 1 вересня є пріоритетом міської влади. У бюджеті міста передбачено відповідне фінансування. Підрядник зобов'язується встигнути зробити все до початку навчального року. Народний депутат теж обіцяє сприяти швидкому завершенню ремонтних робіт. Директор школи й педагоги зі своєї сторони робитимуть все можливе. Вірю, разом обов’язково досягнемо позитивного результату!”, - наголошує міський голова Василь Антонюк.