Дубенських спортсменів-веслувальників урочисто привітали з гідним виступом на Чемпіонаті Світу

Сьогодні в Дубенській міській раді урочисто зустріли та привітали з гідним виступом на Чемпіонаті Світу з веслування на човнах "Дракон" за версією IDBF в Таїланді знаних дубенчан, титулованих спортсменів Віктора Недашковського та Василя Осійчука. За підсумками змагань, у своєму класі команда із нашими спортсменами стала четвертою. Це найкращий результат серед європейських збірних.
Віктор Недашковський також є секретарем Дубенської міської ради, а Василь Осійчук — міським депутатом.
Тож колеги на чолі з міським головою Василем Антонюком щиро вітали дубенських спортсменів з високими досягненнями та бажали ще більших перемог.