Наступна новина > < Попередня новина

Фестиваль духовної музики ім. Олега Кривенчука

2 липня 2019 року Божого, у Свято-Миколаївському чоловічому монастирі до свята пророка Іллі та Дня міста в Дубні пройшов Фестиваль духовної музики імені Олега Кривенчука. Учасників та гостей фестивалю привітав міський голова Василь Антонюк.
У заході взяли участь: хор духовенства Дубенського благочиння, жіночий вокальний ансамбель "Лілея", с. Бригадирівка Радивилівського району, чоловічий вокальний ансамбель "Калофонія" м. Львів, чоловічий вокальний квартет "Leon Voci".  Усі учасники фестивалю були нагороджені Грамотами та сувенірами.
Фестиваль відбувся за підтримки Дубенської міської ради, проєкту “Сімейні молочні ферми”, громадської організації “Елеос-Рівне” та Дубенського благочиння Православної церкви України.