Міський голова Василь Антонюк привітав військову частину А2117 з річницею створення

12 вересня 2019 року військова частина А2117, що дислокується в с. Привільне Дубенського району, відзначила другу річницю з моменту створення.
У святковий день військовослужбовці отримали нагрудні відзнаки учасника АТО та відзнаки за високі особисті досягнення у службовій діяльності, старанність та зразкове виконання службових обов’язків.
Командування та особовий склад військової частини привітали міський голова Василь Антонюк, керівники Дубенського району та Привільненської ОТГ, представники духовенства та інших військових частин Дубенcького гарнізону. Гості не лише вітали А2117 з річницею існування, а й вручали цінні подарунки.