Комплексна схема розміщення тимчасових споруд

Тимчасова споруда торговельного, побутового, соціально-культурного чи іншого призначення для здійснення підприємницької діяльності - одноповерхова споруда, що виготовляється з полегшених конструкцій з урахуванням основних вимог до споруд, визначених технічним регламентом будівельних виробів, будівель і споруд, і встановлюється тимчасово, без улаштування фундаменту.
Тимчасова споруда для здійснення підприємницької діяльності може мати закрите приміщення для тимчасового перебування людей (павільйон площею не більше 30 квадратних метрів по зовнішньому контуру) або не мати такого приміщення.
Розміщення малих архітектурних форм здійснюється відповідно до Закону України "Про благоустрій населених пунктів".
Розміщення тимчасових споруд для провадження підприємницької діяльності здійснюється в порядку, встановленому центральним органом виконавчої влади, що забезпечує формування державної політики у сфері містобудування.
Комплексною програмою забезпечення містобудівною документацією м.Дубна на 2019-2021 роки, затвердженої рішенням Дубенської міської ради від 14.06.2019р №3812 на розроблення комплексної схеми розміщення тимчасових споруд для провадження підприємницької діяльності на території м.Дубна передбачено 300тис.грн на 2020 рік.

Перелік затверджених комплексних схем встановлення тимчасових споруд по м.Дубно


Вулиця Мирогощанська,1