Територіальний центр соціального обслуговування

Територіальний центр соціального обслуговування (надання соціальних послуг) м.Дубно
Місцезнаходження: м. Дубно, вул. Грушевського, 171
Електронна адреса: tersenter@remove-this.ukr.net
Контактний номер телефону: (03656) 2-13-33, (03656) 2-21-23
Графік роботи:
пн-чт – 08:00-17:15,
пт. – 08:00-16:00.
Обідня перерва з 13:00 до 14:00

Графік особистого прийому громадян керівництвом Територіального центру соціального обслуговування (надання соціальних послуг) м.Дубно

Прізвище, ім'я та по батькові Посада Кабінет для прийому Час прийому
Онисько Тетяна Миколаївна Директор №3 Понеділок 10.00–12.00, Четвер 10.00–12.00
Вальчук Марія Степанівна Заступник директора №4 Вівторок 10.00–12.00, П'ятниця 10.00–12.00
Костюк Наталія Ярославівна Завідувач відділенням соціальної допомоги вдома №1 №4 Щоденно 8.00–13.00
Паш Зузанна Анатоліївна Завідувач відділенням соціальної допомоги вдома №2 №4 Щоденно 8.00–13.00
Антонюк Наталія Анатоліївна Завідувач відділенням організації надання адресної натуральної та грошової допомоги №9 Щоденно 8.00–13.00
Тімошова Інна Миколаївна Завідувач відділенням денного перебування №5 Щоденно 8.00–13.00
В територіальному центрі створені відділення, які здійснюють свою діяльність відповідно до функціональних повноважень.
Двома відділеннями соціальної допомоги вдома здійснюється обслуговування громадян похилого віку, інвалідів (що досягли 18-річного віку), які не здатні до самообслуговування і потребують допомоги, соціального обслуговування ( надання соціальних послуг) в домашніх умовах згідно з медичними висновками. Більшість з них  проживають в житлах без комунальних зручностей, обслуговують їх 38 соціальних робітників.
Територіальний центр соціального обслуговування (надання соціальних послуг) м.Дубно утворений для здійснення соціального обслуговування та надання соціальних послуг громадянам похилого віку та інвалідам у складних життєвих ситуаціях, які потребують сторонньої допомоги та проживають на території міста. Територіальний центр соціального обслуговування (надання соціальних послуг) м. Дубно надає весь спектр послуг, необхідний для достатнього підтримання  рівня життя пенсіонерів.

Посвідчення соціальних працівників які здійснюють соціальне обслуговування територіальним центром соціального обслуговування (надання соціальних послуг) м.Дубно

Для перебування у цих відділеннях необхідно надати наступні документи:

На підставі даних карт індивідуальних потреб у соціальному обслуговуванні та медичного висновку згідно з Державним Стандартом догляду вдома громадяни укладають договір з територіальним центром та підписують індивідуальний план надання соціальних послуг, де зазначають вид, зміст та обсяг послуг, що надаватимуться за плату або безкоштовно, обумовлюється періодичність, строки надання соціальних послуг відділеннями соціальної допомоги вдома, інші умови. В окремих випадках ( за наявних можливостей) на платне обслуговування у відділеннях соціальної допомоги вдома можуть прийматись особи пенсійного віку, які мають працездатних родичів, але ті з поважних причин не можуть їх доглядати.

Відділеннями соціальної допомоги вдома надаються такі послуги:

Для обслуговування в цьому відділенні необхідно надати: заяву про прийняття на обслуговування, довідку про склад сім’ї, медичний висновок.
В Територіальному центрі функціонує також відділення організації надання адресної натуральної та грошової допомоги. 
Для обслуговування у цьому відділенні необхідно подати такі документи: заяву про прийняття на обслуговування, довідку про склад сім’ї, довідку про розмір пенсії.
На обслуговування у відділенні мають право перебувати інваліди та пенсіонери, розмір доходу яких не перевищує 1,5 прожиткових мінімуми від сукупного доходу сім’ї. 

У відділенні організації надання адресної натуральної та грошової допомоги працює:

Форма он-лайн подачі документів

Для зручності дубенчан подаємо електронну он-лайн форму подачі документів для отримання вказаних вище соціальних послуг.
Потрібно обовязково заповнювати всі поля форми. Документи, котрі необхідно долучити до звернення потрібно всі зісканувати /якість відтінки сірого, 150dpi/ та для зручності надсилання потрібно заархівувати у формат *.zip та прикріпити до заяви.
Перейти до форми

Стан розгляду заяв

Черги на отримання соціальних послуг станом на 01.12.2020 рок нема. Всі заявки від громадян міста, котрі потребують зазначеного виду допомог та відповідають критеріям чинного законгодавства задоволені.