Земельні ресурси

Управління архітектури, містобудування, житлово-комунального господарства та земельних відносин Дубенської міської ради згідно з діючим законодавством здійснює: забезпечення регулювання земельних відносин на території м.Дубна; здійснення організаційних заходів щодо розпорядження землями в межах міста; проведення методичної консультаційної роботи щодо інформування населення міста з питань, пов’язаних з регулюванням земельних відносин; здійснення, відповідно до чинного законодавства України, організаційних заходів щодо забезпечення прав громадян в сфері земельних відносин; розгляд клопотань, заяв, пропозицій і скарг громадян та юридичних осіб.
Керівник: Омельянчук Анатолій Володимирович
Адреса: м.Дубно, вул.Замкова,4 каб.205

Отримання земельних ділянок

Земельні ділянки надаються у вланість громадянам згідно ч.6 статті 118 Земельного кодексу України /переглянути/. Заява про надання земельної ділянки у власність подається у Центрі надання адміністративних послуги Дубенської міської ради /офіційний сайт/.
Порядок надання послуги по передачі громадянам України земельних ділянок безоплатно у власність (в т.ч. приватизація земельних ділянок, що були раніше надані у користування): Інформаційна картка ЦНАП 
 
Перелік документів, необхідних для передачі громадянам України земельних ділянок безоплатно у власність: 

Загальний список заяв громадян на виділення земельних ділянок для житлового будівництва

Станом на 01.01.2021р переглянути у форматі *.pdf Переглянути на порталі відкритих даних у форматі *.csv
Станом на 01.02.2020р переглянути у форматі *.pdf Переглянути на порталі відкритих даних у форматі *.csv

Оренда землі

Порядок надання в оренду земельної ділянки, що розміщена на території міста Дубна, регламентується Земельним кодексом України, законом України «Про оренду землі», законом України «Про землеустрій», рішенням Дубенської міської ради від 21.11.2014 року №3524 «Про затвердження Положення про оренду земельних ділянок у м.Дубно та порядок встановлення розмірів орендної плати за земельні ділянки»  /рішення/,та змінами до нього згідно рішення міської ради від 28.01.2015 року №3737 "Про внесення змін до додатку рішення №3524 від 21.11.2014 року" /рішення/.
Перелік фізичних та юридичних осіб, які уклали договори оренди та додаткові угоди до договорів оренди на земельні ділянки на порталі Відкритих даних Дубенської міської ради:  / ПЕРЕГЛЯНУТИ /
Порядок надання послуги по передачі в оренду земельних ділянок фізичним та юридичним особам: Інформаційна картка ЦНАП 
 
Перелік документів, необхідних для  передачі в оренду земельних ділянок фізичним та юридичним особам:

Ставки