Зовнішня реклама

Згідно Правил благоустрою території міста Дубна інформаційна площа спеціальної конструкції зовнішньої реклами повинна мати естетичний зовнішній вигляд.
У разі невикористання інформаційної площини спеціальної конструкції, вона має бути затонована постером однотонного світлого кольору.
Власники рекламних площин мають забезпечити рекламні засоби, встановлені на місцях, наданих їм в користування, маркуванням із зазначенням на каркасі рекламного засобу найменування розповсюджувача, номера його телефону, дати видачі дозволу та строку його дії.
Розміщення реклами на стовпах, деревах, пам’ятниках та на інших непридатних місцях забороняється.
У разі порушення вказаних пунктів Правил передбачено відповідальністьу вигляді штрафу для фізичних осіб від 340 до 1360 грн та для суб’єктів господарювання від 850 до 1700 гривень. Дубенською міською радою запроваджено сервіс на основі "відкритих даних" для дубенчан "Відкрита реклама". На порталі цього сервісу можна переглянути всі рекламні засоби, на які видавались дозволи виконавчим комітетом Дубенської міської ради, їх типи розміри, місце розташування та фото, термін дії дозволу. Передбачена можливість надання скарги мешканців міста у міську раду на неіснуючу рекламну площину шляхом заповнення спеціальної форми.
Для переходу на портал "Відкрита реклама" натисніть на зображенні або перейдіть за посиланням внизу сторінки.