Проекти детальних планів

ПДП в районі вулиць П.Григоренка, М.Кривоноса, І.Крип'якевича

Територія під проектний житловий квартал знаходиться у західній частині м.Дубно на землях, які перебувають під веденням особистого селянського господарства. Територія обмежена з сходу та заходу приватною забудовою, з півночі територією комунальних об’єктів, об’єктів інженерної інфраструетури, з півдня – територією дубенського м’ясокомбінату, який на даний момент є недіючим.

ПДП в районі вулиць А.Мельника, М.Залізняка, Страклівська

Територія під проектний житловий квартал знаходиться у східній частині м.Дубно на землях, які перебувають під веденням особистого селянського господарства. Територія обмежена з сходу залізничною колією, з півночі, півдня і заходу – приватною забудовою.

ПДП в районі вулиць Грушевського, Семидубської, Шептицького

 

ПДП в районі вулиць Григорія Чубая, Святослава Балея та провулку Берестецького

Територія під проектний житловий квартал знаходиться у західній частині м. Дубно на землях, які перебувають під веденням особистого селянського господарства та частково забудовані існуючою житловою і громадською забудовою. Територія обмежена із заходу магістральною дорогою державного значення М06, з півночі – вільна територія (санітарно-захисна зона Дубенського заводу гумово-технічних виробів), півдня і сходу – існуючою громадською і житловою забудовою.

ПДП в районі вулиць Львівська, Ігоря Свєшнікова, Берестецька

Територія під проектний житловий квартал знаходиться у західній частині м.Дубно на землях, які перебувають під веденням особистого селянського господарства та частково забудовані існуючою житловою і громадською забудовою. Територія обмежена із заходу магістральною дорогою державного значення М06, з півночі – вул. Берестецька та існуюча житлова забудова , з півдня і сходу – існуюча житлова забудова.

ПДП в районі вулиць Підборці, Петлюри, Проектна1

Територія під проектний житловий квартал знаходиться у південно-західній частині м. Дубно на землях, які перебувають під веденням особистого селянського господарства та частково забудовані існуючою житловою і громадською забудовою. Територія обмежена із заходу лугопарковою територією, з півночі і сходу – територія Дубенського дендропарку , з півдня – існуюча житлова забудова.

Панорами мікрорайонів та варіанти проектних рішень житлових будинків