Проекти детальних планів

ПДП в районі вулиць М'ятинська-Житня-Вигнанка

Ділянка, яка розглядається даним детальним планом знаходиться в півніній частині міста в районі вулиць М’ятинська – Житня – Вигнанка.
Площа детального плану території складає орієнтовно  понад 21.0 га. Генпланом передбачена громадська та садибна забудова «ЗАХІДНА ІІ», розроблена Українським державним науково -дослідним інститутом проектування міст «ДІПРОМІСТ» імені   Ю.М.Білоконя у 2014 році.
Територія проектування знаходиться у сформованому кварталі садибної житлової забудови. 
На суміжних з територією ДПТ ділянках через вулицю розташовані переважно капітальні цегляні житлові та нежитлові будівлі поверховістю 1-2 поверхи, збудовані протягом останніх 10 років. 
Безпосередньо біля території проектування розташований квартал садибної забудови. Частина ділянок даного кварталу на теперішній час вже забудована, на решті ділянках ведеться будівництво. Будинки будуються по традиційній схемі (залізобетонний фундамент та перекриття, цегляні стіни, скатні дахи).

ПДП в районі вулиць П.Григоренка, М.Кривоноса, І.Крип'якевича

Територія під проектний житловий квартал знаходиться у західній частині м.Дубно на землях, які перебувають під веденням особистого селянського господарства. Територія обмежена з сходу та заходу приватною забудовою, з півночі територією комунальних об’єктів, об’єктів інженерної інфраструетури, з півдня – територією дубенського м’ясокомбінату, який на даний момент є недіючим.

ПДП в районі вулиць А.Мельника, М.Залізняка, Страклівська

Територія під проектний житловий квартал знаходиться у східній частині м.Дубно на землях, які перебувають під веденням особистого селянського господарства. Територія обмежена з сходу залізничною колією, з півночі, півдня і заходу – приватною забудовою.

ПДП в районі вулиць Грушевського, Семидубської, Шептицького

 

ПДП в районі вулиць Григорія Чубая, Святослава Балея та провулку Берестецького

Територія під проектний житловий квартал знаходиться у західній частині м. Дубно на землях, які перебувають під веденням особистого селянського господарства та частково забудовані існуючою житловою і громадською забудовою. Територія обмежена із заходу магістральною дорогою державного значення М06, з півночі – вільна територія (санітарно-захисна зона Дубенського заводу гумово-технічних виробів), півдня і сходу – існуючою громадською і житловою забудовою.

ПДП в районі вулиць Львівська, Ігоря Свєшнікова, Берестецька

Територія під проектний житловий квартал знаходиться у західній частині м.Дубно на землях, які перебувають під веденням особистого селянського господарства та частково забудовані існуючою житловою і громадською забудовою. Територія обмежена із заходу магістральною дорогою державного значення М06, з півночі – вул. Берестецька та існуюча житлова забудова , з півдня і сходу – існуюча житлова забудова.

ПДП в районі вулиць Підборці, Петлюри, Проектна1

Територія під проектний житловий квартал знаходиться у південно-західній частині м. Дубно на землях, які перебувають під веденням особистого селянського господарства та частково забудовані існуючою житловою і громадською забудовою. Територія обмежена із заходу лугопарковою територією, з півночі і сходу – територія Дубенського дендропарку , з півдня – існуюча житлова забудова.

ДПТ в районі вулиць Запорізька-Підборці

Територія, розташована в центральній частині міста. Загальний ухил поверхні не перевищує 2°. Земельна ділянка в умовних межах має незначні перепади висот. Загальний ухил поверхні спостерігається в північному напрямку. Відмітки поверхні ділянки коливаються від 197,79м до 194,22м.
Територія проектного кварталу вільна від забудови. На ній розміщені приватизовані ділянки під житлову садибну, садову, громадську забудову та городництво (згідно ДПТ № 5595-2009р. та внесеними змінами до ДПТ № 7808-15-18), а решта території використовується під городи та проїзди, що відносяться до земель загального користування м.Дубно.

Панорами мікрорайонів та варіанти проектних рішень житлових будинків