Житлова політика

Нормативна база:

Громадська комісія з розгляду житлових питань при виконавчому комітеті міської ради

Громадська комісія з розгляду житлових питань при виконавчому комітеті міської ради затверджена рішенням виконавчого комітету Дубенської міської ради від 20.04.2016р №143 "Про затвердження складу громадської комісії з розгляду житлових питань при виконавчому комітеті міської ради" /переглянути/.
Свої засідання комісія проводить згідно графіку роботи, не менше 1 разу на місяць, згідно надходження заяв від мешканців міста Дубна. На кожному засіданні ведеться протокол.
Формування порядку денного засідань, підготовка матеріалів, що виносяться на розгляд комісії, зберігання документації, пов'язаної з роботою комісії, здійснюється Управлінням житлово-комунального господарства Дубенської міської ради. Додаткову інформацію можна отримати в управлінні житлово-комунального господарства Дубенської міської ради за адресою: м.Дубно вул.Замкова,4, каб.407 тел. (03656) 32294.
Протоколи засідання житлової комісії при виконавчому комітету Дубенської міської ради: /переглянути/

Наявність житлових приміщень

КП ЦЖЕО «Житловик» - підприємство по обслуговуванню житлового фонду багатоквартирних будинків міста, яке надає послуги згідно мінімального переліку послуг встановленого рішенням Виконавчого комітету Дубенської міської ради №683 від 20.10.2011р. по тарифах затверджених рішенням Виконавчого комітету №165 від 19.05.2016 року.
Переглянути:

Капітальний та поточний ремонт житлових будинків

Дубенської міською радою прийнято програми, згідно яких проводиться капітальний ремонт житлових будинків:

Заявки на поточний ремонт

З метою ефективного використання майна об’єктів комунальної власності територіальної громади м.Дубно Дубенською міською радою рішенням №4001 від 13.09.2019р "Про укладення договору оренди цілісного майнового комплексу КП ЦЖЕО «Житловик» Дубенської міської ради" обслуговуванням житлових будинків займається товариство з обмеженою відповідальністю «Житловик-Дубно». Даною організацією запроваджено механізм подачі заявок на капітальний та поточний ремонт житлових будинків та відслідковування їх черговості на спеціалізованому сайті: http://zhytlovyk.com.ua/  

Черга на житло

Для розгляду можливості постановки на квартирний облік за місцем реєстрації місця проживання необхідно звернутися в Центр надання адміністративних послуг (м.Дубно вул.Замкова,4 1 поверх, ЦНАП), тел. (03656) 32174, надати заяву встановленого зразка і докласти необхідні документи.
Бланки документів:

Форма он-лайн подачі документів

Для зручності дубенчан подаємо електронну он-лайн форму подачі документів для вказаних вище послуг з взяття на квартирний облік.
Потрібно обовязково заповнювати всі поля форми. Документи, котрі необхідно долучити до звернення потрібно всі зісканувати /якість відтінки сірого, 150dpi/ та для зручності надсилання потрібно заархівувати у формат *.zip та прикріпити до заяви.
Перейти до форми