Об'єкти нерухомого майна комунальної власності

Згідно розподілу функціональних обов’язків обліком об’єктів комунальної власності у Дубенській територіальній громаді займається відділ комунальної власності управління економіки і власності Дубенської міської ради.
Юридична адреса: 35600, Рівненська обл., м. Дубно, вул. Замкова, 4, оф. 205
e-mail: ekon@remove-this.dubno-adm.rv.ua
tel/fax: 03656-32392
Начальник управління: Піддубник Мирослава Мирославівна
Начальник відділу комунальної власності: Максимюк Тамара Євстахіївна

Структура управління

Реєстр об'єктів нерухомого майна

Перелік нерухомого майна об’єктів комунальної власності територіальної громади м.Дубно станом на: у форматі *.pdf у форматі *.csv
01.01.2019р link link
01.03.2018р link

Оренда об'єктів нерухомого майна

З метою врегулювання правових, економічних та організаційних відносин, пов’язаних з передачею в оренду майна, орган місцевого самоврядування затверджує переліки першого та другого типу об’єктів оренди, передача  в оренду яких здійснюється органами місцевого самоврядування відповідно до вимог Закону «Про оренду державного та комунального майна»:
- перелік першого типу – це перелік об’єктів, щодо яких прийнято рішення про передачу в оренду на аукціоні;
- перелік другого типу – це перелік об’єктів, щодо яких прийнято рішення про передачу в оренду без проведення аукціону.
Включення об’єктів комунальної власності до одного з переліків відбувається на підставі рішення органу місцевого самоврядування.
Керуючись ст.26, ст.60 Закону України “Про місцеве самоврядування в Україні”, Законом України «Про оренду державного та комунального майна», Дубенська міська рада 15.01.2021р прийняла рішення №195 «Про затвердження  Переліків першого та другого типу об’єктів оренди комунальної власності територіальної громади м.Дубно".
Переглянути:

Перелік об`єктів оренди за минулі роки:

Перелік об'єктів нерухомого майна комунальної форми власності, щодо яких ухвалено рішення про передання в оренду: переглянути

Для цілей застосування ч. 2 ст. 18 Закону України «Про оренду державного та комунального майна», Постановою Кабінету міністрів України від 03.06.2020 р. №483 «Деякі питання оренди державного та комунального майна» затверджено перелік підприємств, установ, організацій, що надають соціально важливі послуги населенню.
Відповідно до ч.2 ст.18 Закону України «Про оренду державного та комунального майна» від 3 жовтня 2019 р. перелік підприємств, установ, організацій, що надають соціально важливі послуги населенню, визначається Кабінетом Міністрів України, а додатковий перелік таких підприємств може бути визначений представницькими органами місцевого самоврядування згідно з законодавством.
Відповідно до вищезазначеного, Дубенська міська рада рішенням від 09.10.2020 р. №5178 «Про затвердження переліку підприємств, установ, організацій, що надають соціально важливі послуги населенню» затвердила перелік, а рішенням від 22.12.2020 р. №22 «Про внесення змін до рішення міської ради від 09 жовтня 2020 року №5178 «Про затвердження переліку підприємств, установ, організацій, що надають соціально важливі послуги населенню» та рішенням від 13.10.2022 р. №2478 «Про внесення змін до рішення міської ради від 09 жовтня 2020 року №5178 «Про затвердження переліку підприємств, установ, організацій, що надають соціально важливі послуги населенню» внесла зміни у даний перелік.
Перелік підприємств, установ, організацій, що надають соціально важливі послуги населенню:
1. Комунальні підприємства Дубенської міської ради;
2. Комунальне підприємство «Обласний центр екстреної медичної допомоги та медицини катастроф» Рівненської обласної ради;
3. Рівненська обласна організація Товариства Червоного Хреста України;
4. Громадське товариство інвалідів з дитинства «Доброчин».

Об'єкти, які пропонуються для оренди

Оренда комунального майна на карті "Відкритий бюджет"

Дубенська міська рада запровадила сервіс "Комунальне майно" від проекту Студії Ейдос "Відкритий бюджет". На мапі нанесені всі об'єкти комунальної власності, що перебувають в оренді.
Посилання для переходу на портал "Відкритий бюджет"