Поліцейські офіцери Дубенської ТГ

Іван Герасимчук

Територія обслуговування у м. Дубні: (від моста на вул. Сурмичі в напрямку «Танка») права сторона вул. Замкова, права сторона вул. Д. Галицького, права сторона вул. Забрама, права сторона вул. Львівська, вул. Шевченка, вул. Берестецька, всі вулиці та провулки, що до них прилягають. Службовий кабінет у місті Дубно по вулиці Семидубська, 2, тел. +380630654607.

Юлія Паламарчук

Територія обслуговування у м. Дубні: (від АЗС "Укр-Нафта" в напрямку «Нафтобази» до перехрестя вулиць Страклівська - Кременецька) частково ліва сторона вул. Михайла Грушевського, ліва сторона вул. Залізничної, ліва сторона вул. Кременецької, вул. Космонавтів, вул. Симоненка, вул. Страклівська, вул. Широка, вул. Сосюри, вул. І.Федорова всі вулиці та провулки, що до них прилягають, враховуючи інфраструктуру залізниці. Службовий кабінет у місті Дубно, провулок Проїзний, 7, тел. 050 230 1594.

Олександр Петровський

Територія обслуговування у м. Дубні: (від залізничного переїзду по вулиці Кременецькій до мікрорайону «Цукровий завод») права сторона вул. Кременецької, вул. Волиця, вул. І. Багряного, обидві сторони вул. Заводська, вул. П. Куліша, всі вулиці та провулки, що до них прилягають, враховуючи інфраструктуру залізниці. Службовий кабінет у місті Дубно, провулок Проїзний, 7, тел. 063 352 25 25.

Євгенія Кундеус

Територія обслуговування у м. Дубні: (від кільця у мікрорайоні "Базарчик" в напрямку парку «Афганцям») права сторона вул. Семидубська, вул. Шептицького, вул. Гайдамацька, вул. Квітки Основ’яненка, ліва сторона вул. М. Грушеського (до АЗС "Укр-Нафта"), всі вулиці та провулки, що до них прилягають. Службовий кабінет у місті Дубно, провулок Проїзний, 7, тел. 095 160 09 53.

Андрій Братасюк

Територія обслуговування у м. Дубні: (від моста на вул. Сурмичі в напрямку «Танка») ліва сторона вул. Замкова, ліва сторона вул. Д. Галицького, ліва сторона вул. Забрама, ліва сторона вул. Львівська, вул. Стара, вул. Цегельна, всі вулиці та провулки, що до них прилягають. Службовий кабінет у місті Дубно по вулиці Семидубська, 2, тел. 073 088 08 71.

Тарас Свиридов

Територія обслуговування у м. Дубні: (від моста на вул. Сурмичі в напрямку кладовища на вул. Семидубська) ліва сторона вул. Сурмичі, вул. Садова, вул. Мирогощанська, ліва сторона вул. Семидубська, вул. О. Кобилянської, всі вулиці та провулки, що до них прилягають. Службовий кабінет у місті Дубно по вулиці Семидубська, 2, тел.  096 272 95 92.

Віталій Костюк

Територія обслуговування у м. Дубні: (від моста на вул. Сурмичі в напрямку парку «Афганцям») права сторона вул. Сурмичі, вул. Морозенка, вул. Фабрична, вул. Калнишевського, вул. Запорізька права сторона вул. Семидубська, права сторона вул. М. Грушевського до парку Афганцям, всі вулиці та провулки, що до них прилягають. Службовий кабінет у місті Дубно, провулок Проїзний, 7, тел. 098 377 60 28.