Парки

Природні та рекреаційні місця

Для організації рекреаційного природокористування і різних видів рекреаційних занять розрізняють поняття "природні умови" і "природні ресурси". Під природними рекреаційними ресурсами розуміють природні територіальні комплекси, окремі компоненти природного середовища і їх речовинні складові, які мають сприятливі для рекреаційної діяльності якісні і кількісні параметри і служать або мають всі передумови для того, щоб служити матеріальною основою для організації відпочинку, туризму, лікування і оздоровлення людей.

Місце відпочинку “Острівок”

алея “Небесної сотні”, мотузковий парк, дитячий майданчик

Місце відпочинку “Кар'єри”

місто Дубно, вул. Монастирська

Джерело “Всіх святих”

місто Дубно, вул. Полуботка, поруч із собором Різдва Пресвятої Богородиці в місті Дубно

Парк дерев'яних скульптур

місто Дубно, вул. Т. Шевченка.
Різьбяр Микола Бондарчук. До галереї скульптур увійшли вирізьблені зображення князя Острозького, Тараса Бульби, Михайла Грушевського та величного Ангела із тризубом, що стоїть на сторожі миру і спокою. Радує око малечі   “Дерево казок” з Котигорошком  та Драконом, герої казок “Рукавичка”, “Гуси-лебеді”, “Івасик-Телесик” та інші. За сприяння програми Британської Ради у галузі міжкультурного діалогу та соціального розвитку “Активні громадяни” дерев’яні скульптури підсвітили в темну пору доби.

Парк поруч із храмом Вознесіння Господнього Української Греко-католицької церкви

місто Дубно, провул. Митрополита Шептицького, 1
Тут є: батут для дітей, хресна дорога Ісуса Христа на Голгофу, алея магнолій, пам'ятний знак Голодомору, літературна кав'ярня).
Контакти: тел. +380679875404,
dubnougcc@remove-this.gmail.com

“Чотири пори року в парку на майдані Незалежності”

Дерев'яні скульптури різьбяра Миколи Бондарчука