Карта ремонтів

Модуль «Бюджет на мапі» дозволяє здійснити автоматичне нанесення на мапу як планових, так і фактичних показників видатків бюджету розвитку міста Дубна. Це відбувається шляхом завантаження шарами (слоями) титульних списків, або, як їх ще називають, переліків об’єктів до титульних списів по кожному з управлінню чи відділу Дубенської міської ради.
Модуль створює можливість для здійснення візуального контролю громадянами: проведення робіт по ремонту будинків та інфраструктури, капітальному будівництву, озелененню та закупівлі обладнання в соціально важливих об’єктах (лікарнях, школах, садочках), адже громадяни, що живуть неподалік мають безпосередню зацікавленість в отриманні якісних послуг від виконавців робіт та підрядних організацій.
Візуалізація планових показників дає можливість громадянам скласти думку про справедливість розподілу ресурсів за територіальним принципом та в розподілі об’єктів за сферами, таким чином реалізується можливість до проведення попереднього контролю – до того моменту, як гроші були витрачені.