Комунальне підприємство "Дубноводоканал"

Історія створення

На початку ХХ століття в 1906 році в м.Дубно на базарній площі розпочалось спорудження артезіанського колодязя, який досяг 66,1 м глибини до сеноманських порід, давши для міста добротну воду. Через рік міська управа приймає постанову про водовозів що возили воду як  із згаданого колодязя,так і з річки.
Така система водозабезпеченнч населення міста вдосконалювалась, але не задовільняла потреби міста.
Система водопостачання та водовідведення м. Дубно, яку ми маємо в даний час, почала розвиватися більше 40 років тому. Розширення багатоповерхового будівництва житлового фонду та розвиток підприємств місцевої промисловості  в місті вимагали подальшого будівництва водогонів і водопровідних мереж, які були введені в експлуатацію до 1976 року. Для більш надійного забезпечення питною водою промислових підприємств та населення міста виникла потреба будівництва обвідного водогону який був введений в експлуатацію в 1988 році.
Разом з тим виникла необхідність будівництва каналізаційних мереж, очисних споруд каналізації (ОСК) , напірних та самопливних колекторів , насосних станцій каналізації. 
З 1986 по 2001 рік  водопровідно-каналізаційне господарство м.Дубно знаходилось в підпорядкуванні підприємства “Рівнеоблводоканал”.   
В липні 2001 року на базі служби водопровідно-каналізаційного господарства м.Дубно підприємства “Рівнеоблводоканал”, згідно розпорядження голови обласної державної адміністрації, було створене комунальне виробниче підприємство водопровідно-каналізаційного господарства «Дубноводоканал» . А 26 січня 2007 року згідно рішення Дубенської міської ради № 408 було створено Комунальне підприємство «Дубноводоканал» Дубенської міської ради, яке є правонаступником всіх прав та обовязків комунального виробничого підприємства водопровідно-каналізаційного господарства «Дубноводоканал»

Графік роботи

Понеділок-четвер 07.45 год.-17.00;
П’ятниця 08.00-16.00 год.;
Перерва з 12.00 до 13.00 години;
вихідні дні субота і неділя;

Контакти

Адреса: 35600, Рівненська обл. м. Дубно, вул. Гірницька, 3а
 
Телефони: +38(03656) 4-52-84 (приймальня), +38(03656)4-54-96 (диспетчер)
e-mail: dubnovoda@remove-this.ukr.net 
Сайт: http://dubnovoda.rv.ua/

 

 

Структура

Директор Комунального підприємства «Дубноводоканал»
Кирчук Сергій Миколайович

 
 
Відділи та підрозділи 
Посада Прізвище, ім'я та по батькові
Головний інженер Семенюк Олександр Миколайович
Головний бухгалтер Мандзюк Оксана Володимирівна
Головний економіст Гаврилюк Надія Панасівна
Інженер-енергетик Висоцький Віталій Володимирович
Начальник виробничо-технічного відділу Савицький Віталій Володимирович
Начальник абонентного відділу Ващишин Леонід Олексійович
Майстер водопровідних станцій і мереж Гордієвич Олександр Анатолійович
Майстер каналізаційних станцій і мереж Паращук Василь Остапович
Майстер очисних споруд каналізації Шестаков Сергій Юрійович
Механік Лінчук Анатолій Петрович
Майстер будівельних та монтажних робіт Кур’янович Олександр Володимирович
Інженер з охорони праці і техніки безпеки Іващук Надія Григорівна
Юрисконсульт Круцик Роман Віталійович
Інспектор з кадрів Антонюк Олена Степанівна
Майстер з санітарної очистки Андрійчук Олександр Олександрович
Старший диспетчер Хоменко Олександр Михайлович

Документи та звітність

Інформація про діяльність

Підприємство здійснює господарську діяльність на основі чинного законодавства України та Статуту підприємства, затвердженого рішенням Дубенської міської ради від 20 грудня  2013 року № 2649 /переглянути/. 

Відповідно до Статуту, КП «Дубноводоканал» здійснює комплекс робіт, пов’язаних з видобутком та постачанням питної води, а також з відведенням стічних вод з повним біологічним очищенням.

Надання зазначених послуг передбачає, зокрема, виконання наступних основних завдань:

КП «Дубноводоканал» здійснює такі види діяльності:

На сьогоднішній день КП „Дубноводоканал” експлуатує 93,2 км водопровідних і 24,6 км каналізаційних мереж, 6 артезіанських свердловин, 1 резервуар чистої води (1250м3), 10 каналізаційних насосних станцій, комплекс очисних споруд каналізації повної біологічної очистки потужністю 4,2тис.м3/добу та дві хлораторні - знезараження питної води та очищених стічних вод блочними електролізними установками „Пламя -2 ” з допомогою гіпохлориту натрію замість рідкого хлору.

Характеристика системи водопостачання м.Дубнa

КП "Дубноводоканал" водозабезпечення м. Дубно питною водою проводить з Дубенського водозабору, що експлуатує шість артезіанських свердловин, розташованих на верхньокрейдяному водоносному горизонті. На ділянці водозабору свердловини розташовані у підніжжя крутого схилу долини р.Іква. у вигляді лінійного ряду довжиною 1044 м.

Свердловини №1а, №3, №4 пробурені на глибину 50 м , свердловини №1,№ 2 на глибину 47м, св. 2а – 52м. відповідно. Експлуатаційні свердловини обсаджені обсадними трубами, затрубний простір зацементовано. Кожна з свердловини знаходиться в цегляному павільйоні розміром 4 х10 м та у підземному бетонному колодязі глибиною 2,5-3,5 м., обладнана фільтрами перфорованого та щілинного типу. Водовідбір ведеться глибинними насосами типу ЕЦВ 10-63-110 та WILO SPS 8-110-04 B1 26,5 кВт.

КП „Дубноводоканал” обслуговує 93,2 км водопровідних мереж, з них: вуличних мереж 52,7 км, дворових 33,0 км, водоводів 7,5 км.Централізованим водопостачанням забезпечено 26711 споживачів (11764 абонентів) м.Дубно.

Характеристика системи водовідведення м.Дубна

Система відведення стічних вод складається з 24,6 км. каналізаційних мереж, в тому числі головні колектори – 8,8 км, вуличних мереж 12,1 км, дворових 3,7 км, та 10-ти каналізаційних насосних станцій.

Господарсько-побутові, виробничі та дощові стоки міста по закритому колектору потрапляють на каналізаційні очисні споруди проектною потужністю 4,2 тис.м3/добу.

Каналізаційні очисні споруди міста збудовані у 1982 р. і складаються із комплексу споруд для механічного та повного біологічного очищення стоків. Збір мулу здійснюється на мулових площадках. Очисні споруди займають площу в 2,5 га. Аераційна система КОС – струминна аерація. Склад споруд: приймальна камера, решітки-дробілки, пісколовка, піскові бункери, аероокислювачі із влаштованими відстійниками, контактні резервуари, мулові майданчики, хлораторна, блок насосних станцій.