Умови проведення конкурсу

Починаючи із 20 травня 2022 року діє Закон України «Про внесення змін до деяких законів України щодо функціонування державної служби та місцевого самоврядування у період дії воєнного стану» від 12.05.2022 р. № 2259-IX.

 

Станом на 07.07.2022 у міській раді наявні вакані посади призначення на які може здійснюватись в умовах воєнного стану

- головний спеціаліст відділу загальної середньої, дошкільної та позашкільної освіти управління освіти Дубенської міської ради.

Вимоги до кандидатів: повна вища освіта у галузі знань “Освіта/Педагогіка” та/або “Публічне управління та адміністрування” за освітньо-кваліфікаційним рівнем магістра або спеціаліста, стаж роботи на службі в органах місцевого самоврядування чи державній службі або досвід роботи в галузі освіти не менше 1-го року, вільне володіння державною мовою.

- головний спеціаліст, енергоменеджер відділу економіки управління економіки і власності Дубенської міської ради.

Вимоги до кандидатів: вища освіта не нижче ступеня магістра, спеціаліста за спеціальностями: економіка, менеджмент, електроенергетика, теплоенергетика, стаж роботи за фахом не менше одного року, вільне володіння державною мовою.

- адміністратор сектору ведення реєстру територіальної громади відділу “Центр надання

 

 

адміністративних послуг” міської ради (на період відпустки по догляду за дитиною основного

 

 

працівника до 12.11.20022 р.)

Вимоги до кандидатів: повна вища освіта у галузі знань “Економіка”, “Право”, “Публічне управління та адміністрування” за освітньо-кваліфікаційним рівнем магістра або спеціаліста, стаж роботи на службі в органах місцевого самоврядування чи державній службі або досвід роботи в галузі не менше 1-го року, вільне володіння державною мовою.

- начальник управління архітектури, будівництва та земельних питань міської ради

Вимоги до кандидатів: повна вища освіта у галузі знань “Архітектура та будівництво” за освітньо-кваліфікаційним рівнем магістра або спеціаліста, стаж роботи за фахом на службі в органах місцевого самоврядування чи державній службі або досвід роботи у сфері містобудування та архітектури на підприємствах, установах, організаціях не менше 5 - ти років, вільне володіння державною мовою

Для призначення на посаду в умовах воєнного стану такий претендент:

подає:

не подає:

заяву

декларацію особи, уповноваженої на виконання функцій держави або місцевого самоврядування

- заповнену особову картку (форма П-2 ДС) з відповідними додатками;

- автобіографію;

- дві фотокартки розміром 4 х 6 см;

копії документів про освіту, підвищення кваліфікації, присвоєння вченого звання, присудження наукового ступеня;

документи, що підтверджують наявність громадянства України, досвіду роботи, копії військово-облікових документів (за наявності)

документ про підтвердження рівня володіння державною мовою

Особи, призначені у період дії воєнного стану на посади в органах місцевого самоврядування без конкурсу, мають подати декларацію особи, уповноваженої на виконання функцій держави або місцевого самоврядування, передбачену Законом України «Про запобігання корупції», протягом трьох місяців з дня припинення чи скасування воєнного стану.

Стосовно таких особ у період воєнного стану не проводиться спеціальна перевірка, передбачена «Про запобігання корупції», та перевірка, передбачена Законом України «Про очищення влади». Відповідні перевірки будуть проведені щодо перелічених осіб протягом 3 місяців з дня припинення чи скасування воєнного стану, крім випадку звільнення такої особи до дня припинення чи скасування воєнного стану.

Після припинення чи скасування воєнного стану, але не пізніше 6 місяців з дня його припинення чи скасування, на посади в ОМС оголошується конкурс, передбачений відповідним законом. Граничний строк перебування особи на посаді, на яку її призначено у період дії воєнного стану, становить не більше 12 місяців з дня припинення чи скасування воєнного стану.

Для отримання додаткової інформації щодо заповнення конкретної посади, функціональних обов'язків, розміру та умов оплати праці звертатися за адресою: вул. Замкова,4. м. Дубно, Дубенська міська рада, каб. № 301. Тел. для довідок: (03656) 3-23-20, 3-22-00.”

Кокурси на заміщення вакантних посад

До заяви на конкурс претенденти додають такі документи:
  • заповнену особову картку (форма П-2 ДС) з відповідними додатками;
  • автобіографія;
  • фото розміром 4 х 6 см;
  • копії документів про освіту, підвищення кваліфікації, присвоєння вченого звання,присудження наукового ступеня
  • подання е-декларації осіб уповноважених на виконання функцій держави або місцевого самоврядування за 2019 рік відповіднодо антикорупційного законодавства;
  • копія паспорта;
  • копія реєстраційної картки платника податків (ідентифікаційного номера);
  • копію військового квитка (для військовослужбовців або військовозобов'язаних)
  • .
 
Для подання документів та отримання додаткової інформації щодо функціональних обов'язків, розміру та умов оплати праці звертатися за адресою: вул. Замкова,4. м. Дубно, Дубенська міська рада, каб. № 301.  Тел. для довідок: (03656) 3-23-20,  3-22-00. 
Заяви приймаються протягом 30 календарних днів з дня опублікування оголошення”.
Кандидати на посаду будуть складати іспити на знання Конституції України, Законів України "Про службу в органах місцевого самоврядування" та "Про запобігання корупції", законодавства з урахуванням функціональної специфіки структурного підрозділу.