1 липня у Дубні - День жалоби

На знак скорботи за загиблим військовослужбовцем Михайловим Леонідом Андрійовичем, який героїчно загинув 28.06.2023 року на Донеччині, 1 липня 2023 року на території Дубенської міської територіальної громади оголошується Днем жалоби. В цей день об 11.00 годині на майдані Незалежності відбудеться прощання з Героєм.
Відповідне розпорядження підписав міський голова Василь Антонюк.
У День жалоби на всій території громади потрібно приспустити Державні Прапори України з траурною стрічкою на адміністративних приміщеннях міської ради, комунальних підприємств та закладів, державних підприємств, установ, організацій.
Також рекомендується обмежити у День жалоби проведення розважально-концертних заходів на території громади та звучання розважальної музики у закладах торгівлі, ресторанного господарства та громадському транспорті.
Вічна слава та пам'ять Герою!