Кіборги витримали, не витримав бетон! Саме ця фраза увійшла в історію разом із подвигом бійців України, які тримали оборону Донецького аеропорту упродовж 242 днів - з 26 травня 2014 року до 22 січня 2015 року. Військові, добровольці, медики й волонтери докладали надзусиль, показували надзвичайну стійкість, відданість та незламність. Підірвані перекриття, руїни вежі – ніщо не змусило наших бійців відступити. Вони – Герої! Вічна пам'ять усім «кіборгам», які віддали за Україну життя. Вічна шана захисникам і захисницям, які вижили. Із початком повномасштабного вторгнення ворога на наші землі кожен воїн-захисник одягнув броню кіборга, пронизану вірою та молитвами кожного українця. Слава українським оборонцям, які понад 8 років та 327 днів на полі бою демонструють героїзм, незламність і наближають перемогу. Ваша звитяга недаремна. Завдяки Вам на українську землю прийде мир! Мир після перемоги над ворогом! Слава Героям! Слава Україні!