19 травня - День вишиванки

Цьогоріч День вишиванки припадає на 19 травня. Вишиванка - оберіг українського народу, наша святиня, а сьогодні ще й духовна броня українців. Тож запрошуємо кожного мешканця громади та тих, хто тут тимчасово проживає, одягнути вишиванку у цей день.
18 та 19 травня о 14.00 годині у Будинку дітей та молоді Дубенської міської ради проводитимуться майстер-класи з декоративно-ужиткового та образотворчого мистецтва "Одягни вишиванку" до Дня вишиванки.
19 травня о 15.00 годині на майдані Незалежності пройде благодійний ярмарок на підтримку військових ЗСУ, під час якого, з-поміж іншого, відбудеться акція до Дня вишиванки.
19 травня о 17.00 годині на майдані Незалежності виступатиме Національний президентський оркестр.
Долучайтеся до заходів! Все буде Україна!