508 окремий ремонтно-відновлювальний батальйон запрошує до своїх лав
24.04.2025 11:48 давність новини: 5 год.
Категорія: Загальні новини
508 окремий ремонтно-відновлювальний батальйон продовжує власне становлення, як флагманський підрозділ забезпечення в структурі Сухопутних військ. Ми набираємо оберти, збільшуємо потужності і примножуємо зусилля. Батальйон евакуює техніку з району ведення бойових дій, ремонтує її та повертає у стрій. Наші фахівці працюють як з важкою бронетехнікою вітчизняного та західного виробництва, так і спеціалізованою колісною автотехнікою. Ремонтуємо двигуни, гармати, ходові системи і модернізуємо кумулятивний захист. Відновлені машини ми доставляємо на вихідні позиції фронтових підрозділів.
В своїй роботі батальйон впроваджує новітні технологічні рішення та інновації, що змінюють статус кво на полі бою. Перед нами стоїть завдання виробництва і ремонту дронів — наземних та повітряних систем розвідки і ураження, що вирішують долю сучасної війни.
508 орвб надає можливості. Це місце, де кожен зможе бути корисним – займатися тим, що любить і любити те, чим займається. Ми запрошуємо фахівців інженерних та креативних галузей. Нам потрібні електрики, механіки, водії, діловоди, бухгалтери, відеографи та усі, хто хочуть навчатись, ставати кращими та працювати задля спільної мети.