Новина


БЛАГОДІЙНА ДОПОМОГА НА ТРИ МІЛЬЙОНИ ГРИВЕНЬ

У місті поступово збільшуються можливості для лікування хворих на COVID-19 і формується додатковий запас на випадок стрімкого поширення хвороби.
Зокрема, благодійну допомогу для Дубенської міської лікарні передали представники акціонерної компанії «Укргазвидобування» групи «Нафтогаз», а саме: портативний апарат УЗД з набором датчиків (з трьома зондами, М6), систему моніторингу фізіологічних показників (ЕКГ, ЧД, ЧСС, пульсоксиметрія) С50, костюми-комбінезони біологічного захисту - 3880 штук, що у грошовому еквіваленті становить 2 мільйони 855 тисяч 506 гривень.
У рамках спільного проекту мережі магазинів електроніки та побутової техніки Eldorado та Товариства Червоного Хреста було прийнято рішення про надання допомоги ста регіональним лікарням, які стали опорним пунктом у боротьбі з поширенням коронавірусу. Цей проект - спосіб соціально-відповідального бізнесу висловити  подяку українським медичним працівникам за їх самовіддану працю і за ті ризики, які вони на себе беруть в цей непростий час. Рішення направити допомогу саме в регіони компанія Eldorado обґрунтовує тим, що в центральних обласних лікарнях побутові умови, як правило, на порядок кращі, у той час як регіональні медичні установи часто страждають від нестачі навіть найнеобхіднішого. Отож, завдяки цьому благодійному проекту дубенська міська лікарня отримала благодійний комплект, котрий складається з ноутбука, холодильника, пральної машини, мікрохвильової пічки та трьох електрочайників.
Забезпечення медиків всім необхідним не припинятиметься і надалі.