21 січня в спортивному залі дитячо-юнацької спортивної школи міста Дубна відбувся Благодійний турнір з волейболу на підтримку ЗСУ та з нагоди Дня Соборності України. Ігри турніру проходили між командами мікс (чоловіки та жінки) ВК Київ, ВК Львів, ВК Ужгород та ВК Дубно.
Турнір організовано відділом у справах молоді та спорту Дубенської міської ради, дитячо-юнацькою спортивною школою Дубенської міської ради та спілкою ветеранів волейболу Дубенської громади.
Привітали учасників змагань, побажавши їм позитивних емоцій та хорошої гри, начальник відділу у справах молоді та спорту Ольга Кобилянська та член спілки ветеранів волейболу Дубенської громади Олександр Свінтозельський.
Переможцями турніру стала команда ВК Ужгород, друге місце - ВК Львів, третє місце - ВК Київ.
Команди переможці були нагородженні кубками, дипломами та отримали традиційно українські короваї.
Вітаємо переможців змагань та бажаємо усім перемоги і сильного командного духу! Слава Україні!