Благодійний турнір з волейболу на підтримку ЗСУ та з нагоди Дня Соборності України
24.01.2023 16:42 давність новини: 2 р.
Категорія: Загальні новини
21 січня в спортивному залі дитячо-юнацької спортивної школи міста Дубна відбувся Благодійний турнір з волейболу на підтримку ЗСУ та з нагоди Дня Соборності України. Ігри турніру проходили між командами мікс (чоловіки та жінки) ВК Київ, ВК Львів, ВК Ужгород та ВК Дубно. Турнір організовано відділом у справах молоді та спорту Дубенської міської ради, дитячо-юнацькою спортивною школою Дубенської міської ради та спілкою ветеранів волейболу Дубенської громади. Привітали учасників змагань, побажавши їм позитивних емоцій та хорошої гри, начальник відділу у справах молоді та спорту Ольга Кобилянська та член спілки ветеранів волейболу Дубенської громади Олександр Свінтозельський. Переможцями турніру стала команда ВК Ужгород, друге місце - ВК Львів, третє місце - ВК Київ. Команди переможці були нагородженні кубками, дипломами та отримали традиційно українські короваї. Вітаємо переможців змагань та бажаємо усім перемоги і сильного командного духу! Слава Україні!