Новина


Денний стаціонар міської поліклініки отримав відзнаку «Чиста лікарня безпечна для пацієнта»

25 червня у КНП “Міська поліклініка” Дубенської міської ради відбулась важлива та приємна  подія - денний стаціонар закладу отримав сертифікат «Чиста лікарня безпечна для пацієнта». Його вручила представник Асоціації «Служба організації інфекційного контролю» Оксана Головня. 
Фахівець розповіла, що Всеукраїнський проект «Чиста лікарня безпечна для пацієнта» має на меті забезпечення високого рівня гігієни в лікувальних закладах України, профілактику професійних захворювань медичного персоналу, запобігання поширенню внутрішньолікарняних інфекцій, економію коштів лікувальних закладів. А також зазначила, що на Дубенщині - це перший медичний заклад, який отримав цю почесну відзнаку. 
Отриманню сертифіката передувала кількамісячна клопітка робота та старання колективу денного стаціонару та керівництва поліклініки, які проходили відповідні навчання, курси та семінари, виконували усі рекомендації фахівців Проекту. Завдяки належному фінансуванню лікувального закладу з бюджету міста було забезпечено необхідне обладнання та засоби, щоб перебування пацієнтів у відділенні було безпечним та комфортним.
Сертифікат отримали медпрацівники денного стаціонару на чолі з керівником поліклініки Володимиром Сорокою. З важливим досягненням колектив привітали міський голова Василь Антонюк, заступник міського голови Василь Скринчук, начальник відділу охорони здоров'я Василь Круцик.
Очільник міста зауважив, що відзнака такого рівня є показником відповідальності керівництва та медичного персоналу поліклініки до виконання своїх функціональних обов’язків і є важливою відзнакою не лише для даного лікувального закладу, але й для міста Дубна в цілому.