Депутати внесли необхідні фінансові зміни з метою продовження будівництва у Дубні житла для ВПО
31.05.2024 15:58 давність новини: 57 дн.
Категорія: Загальні новини
Сьогодні, 31 травня, міським головою Василем Антонюком було проведено позачергову сесію Дубенської міської ради.
На сесійному засіданні депутати проголосували за зміни до бюджету, якими, зокрема, здійснено перерозподіл коштів між об'єктами фінансування будівництва у місті Дубно багатоквартирного будинку для проживання внутрішньо переміщених осіб.
Терміновість прийняття цього рішення зумовлена необхідністю продовження будівельних робіт в частині будівництва зовнішніх інженерних мереж електропостачання.