Новина


ДЕРЖАВНА СЛУЖБА УКРАЇНИ З ПИТАНЬ БЕЗПЕЧНОСТІ ХАРЧОВИХ ПРОДУКТІВ ТА ЗАХИСТУ СПОЖИВАЧІВ ГОЛОВНИЙ ДЕРЖАВНИЙ ІНСПЕКТОР РІВНЕНСЬКОЇ ОБЛАСТІ ПОВІДОМЛЯЄ

про тимчасове призупинення виробництва та/або обігу харчових продуктів
Я, Головний державний інспектор, головний державний ветеринарний інспектор Рівненської області Лазарчук Володимир Степанович
З метою запобігання виникненню і поширенню коронавірусної хвороби (COVID-19) на території Рівненської області, у зв’язку з існуванням загрози для життя та здоров’я людини, на підставі ст. 67 Закону України від 18.05.2017 № 2042-VIII «Про державний контроль за дотриманням законодавства про харчові продукти, корми, побічні продукти тваринного походження, здоров’я та благополуччя тварин»
ЗОБОВ’ЯЗУЮ:
1. Тимчасово терміном на 10 робочих днів з 20 по 29 березня 2020 року включно призупинити виробництво та/або обіг готових страв власного виробництва приготованих на наступних потужностях операторів ринку харчових продуктів Рівненської області:
в кулінарних та кондитерських цехах (відділеннях) закладів роздрібної торгівлі (магазинах, гіпермаркетах, супермаркета, торгових домах, тощо);
рухомих або тимчасових потужностях (кіосках, палатках, МАФах, транспортних засобах, що використовується як потужність з реалізації харчових продуктів кінцевим споживачам, тощо).
реалізацію готових харчових продуктів промислового виробництва (хлібобулочні, кулінарні, кондитерські, м’ясні, рибні вироби, напівфабрикати тощо) здійснювати в заводській упаковці.
2. Відповідальність за виконання даного рішення покладається на операторів ринку харчових продуктів потужностей з роздрібної торгівлі харчовими продуктами, рухомих або тимчасових потужностей.
3. Попереджаю, що невиконання рішення відповідно з гі. 18 ч. 1 ст. 65 Закону України від 18.05.2017 № 2042-УІІІ «Про державний контроль за дотриманням законодавства про харчові продукти, корми, побічні продукти тваринного походження, здоров’я та благополуччя тварин» тягне за собою накладення штрафу на юридичних осіб у розмірі п’ятдесяти мінімальних заробітних плат, на фізичних осіб - підприємців - у розмірі сорока мінімальних заробітних плат.
Головний державний інспектор Рівненської області
Володимир ЛАЗАРЧУК
ІНФОРМАЦІЯ