Новина


До уваги дубенчан, фізичних та юридичних осіб м.Дубно!

У м.Дубно обговорюватимуть проект  внесення змін у детальний план території м.Дубно в районі вулиць Михайла Грушевського-Семидубської-Пушкіна (територія колишнього військового містечка №1 в м.Дубно).
На виконання статті 21 Закону України “Про регулювання містобудівної діяльності”, враховуючи Порядок проведення громадських  слухань щодо врахування громадських інтересів під час розроблення  проектів містобудівної документації на місцевому рівні, затвердженого постановою Кабінету Міністрів від  25 травня 2011 року  № 555 інформуємо, що Дубенська міська рада розпочинає процедуру громадських слухань щодо врахування громадських  інтересів у проекті містобудівної документації -  внесення змін  у детальний план території м.Дубно в районі вулиць Михайла Грушевського-Семидубської-Пушкіна (територія колишнього військового містечка №1 в м.Дубно).
Замовник: Управління архітектури, будівництва та земельних питань Дубенської міської ради.
Виконавець: Рівненська філія “Дніпромісто” імені Ю.М. Білоконя”, м.Рівне, вул.16 липня,38 (договір  № 8543-20 від 10.11.2020 року).
Ознайомитись з проектом внесення змін  у детальний план території м.Дубно в районі вулиць Михайла Грушевського-Семидубської-Пушкіна (територія колишнього військового містечка №1 в м.Дубно) можна в каб.210 Дубенської міської ради та сайті міської ради за адресою:
dubno-adm.gov.ua/dubenchaninu/arkhitektura-ta-mistobuduvannja/proekti-detalnikh-planiv.html.
Залишити свої відгуки та зауваження можна в приміщенні  центру надання адміністративних послуг Дубенської міської ради, а також надіслати на електронну пошту Дубенської міської ради: rada@dubno-adm.rv.ua
Громадське обговорення триватиме  впродовж  1 місяця з моменту опублікування  даного оголошення, тобто з 28 січня до 28 лютого 2021 року.
Відповідальними  за організацію розгляду  пропозицій призначено начальника  управління АБЗП Дубенської міської ради  Вадима Двигая,  головного  архітектора управління Ольгу  Охримюк, начальника відділу кадастру та земельних питань  управління  АБЗП  Олексія Пігута.