Новина


До уваги громадян, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи, віднесених до категорії 1, та дітей з інвалідністю, інвалідність яких пов'язана з наслідками Чорнобильської катастрофи!

З метою своєчасного визначення потреби в санаторно-курортному лікуванні громадян, які постраждалим внаслідок Чорнобильської катастрофи категорії І та дітям з інвалідністю, інвалідність яких пов’язана з Чорнобильською катастрофою на 2023 рік просимо до 15 жовтня звернутися в управління для взяття на облік, з наступними документами:
копія паспорта, копія коду, копія посвідчення яке підтверджує статус;
довідка форми 070/о;
Забезпечення путівкою у 2023 році буде здійснюється згідно Постанови КМУ від 23.11.2016р. № 854 “Деякі питання санаторно-курортного лікування та відпочинку громадян, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи”. Відповідно до даної Постанови буде забезпечено право самостійного вибору санаторно-курортного закладу для оздоровлення. За бажанням громадяни відповідної категорії мають право на отримання грошової компенсації у розмірі середньої вартості путівки в Україні, що встановлюється Кабінетом Міністрів України щороку, у разі відмови від отримання санаторно-курортного лікування.
Для отримання детальної інформації Ви можете звернутися до управління соціального захисту населення Дубенської міської ради за адресою м. Дубно вул. Кирила та Мефодія, 16 (каб.11) тел. 32488.