До уваги отримувачів житлових субсидій!

Громадянин, якому призначено житлову субсидію, зобов’язаний протягом 30 календарних днів проінформувати управління праці та соціального захисту населення (м. Дубно, вул. Кирила і Мефодія,16, каб. 1) про виникнення обставин, зокрема:
- зміну складу зареєстрованих у житловому приміщенні (будинку) членів домогосподарства (орендар, внутрішньо переміщена особа - членів домогосподарства, які фактично проживають в житловому приміщенні (будинку)), їх соціального статусу;
- зміни у складі сім’ї члена домогосподарства;
- зміну переліку отримуваних житлово-комунальних послуг, умов їх надання;
- зміну переліку витрат на управління багатоквартирним будинком;
- зміну управителя, виконавця комунальних послуг, створення об’єднання;
- будь-хто із складу домогосподарства або член сім’ї особи із складу домогосподарства має у своєму володінні транспортний засіб, що підлягає державній реєстрації і з дати випуску якого минуло менше п’яти років (крім мопеда),
- будь-хто із складу домогосподарства або член сім’ї особи із складу домогосподарства протягом 12 місяців перед зверненням за призначенням житлової субсидії, призначенням житлової субсидії без звернення здійснив купівлю або іншим законним способом набув право власності на земельну ділянку, квартиру (будинок), транспортний засіб (механізм), будівельні матеріали, інші товари довгострокового вжитку або оплатив (одноразово) будь-які послуги (крім медичних, освітніх та житлово-комунальних послуг) на суму, яка на дату купівлі, оплати, набуття права власності в інший законний спосіб перевищує 50 тис. гривень.
         У разі зміни складу зареєстрованих (фактично проживаючих) у житловому приміщенні (будинку) осіб, складу сім’ї члена домогосподарства подаються нові заява та декларація.
   Управління праці та соціального захисту населення Дубенської міської ради повідомляє, що перевірити дані щодо себе як отримувача субсидії можна на сайті Мінсоцполітики України: https://subsidii.ioc.gov.ua/
         За більш детальною інформацією звертатися в управління праці та соціального звертатися в управління праці та соціального захисту населення Дубенської міської ради за адресою: м.Дубно, вул. Кирила та Мефодія, 16, та за номером “гарячої лінії” 3-23-81.