Новина


До уваги отримувачів житлових субсидій та пільг!

Управління праці та соціального захисту населення Дубенської міської ради інформує про перерахунок житлових субсидій та пільг:
У зв’язку з встановленням у лютому 2021 року газопостачальними підприємствами нової ціни на природний газ, спожитий населенням у січні 2021 року, управлінням проведено перерахунок нарахованих житлових субсидій та пільг на оплату житлово-комунальних послуг за січень під час нарахування пільг та субсидій на оплату житлово-комунальних послуг за лютий 2021 року.
При цьому, якщо розмір житлової субсидії у лютому становитиме нуль гривень, повернення надміру перерахованої (виплаченої) суми житлової субсидії за січень 2021 року буде відтерміновано до завершення опалювального сезону.
Якщо за результатами проведеного перерахунку сума надміру виплачених коштів за січень 2021 року перевищує суму нарахування житлових субсидій (пільг) за лютий 2021 року, то залишок надміру виплачених коштів буде утримано з нарахувань за березень, а за потреби – за квітень.
За інформацією звертатися в управління праці та соціального захисту населення Дубенської міської ради за номером телефону “гарячої лінії” 3-23-81.