Новина


До уваги пільгових категорій населення!

Відповідно до п.13 Порядку надання пільг на оплату житлово-комунальних послуг, придбання твердого палива і скрапленого газу у грошовій формі постанови Кабінету Міністрів України від 17 квітня 2019 р. №373: після закінчення опалювального сезону залишки коштів на рахунку для виплат пільг, відображені на облікових записах пільговиків, які утворилися станом на 1 червня, виплачуються пільговикам АТ «Ощадбанк» шляхом перерахування таких коштів на поточні рахунки зазначених осіб, про що АТ « Ощадбанк» інформує пільговика шляхом надсилання смс- повідомлення або інформаційного повідомлення через електроні засоби зв’язку (у разі наявності інформації про номер мобільного телефону пільговика). 
Пільговикам, які отримували пільги у безготівковій формі, та у яких наявні залишки зекономлених коштів нарахованих пільг, необхідно звернутись до АТ «Ощадбанк» з паспортом та ідентифікаційним номером для відкриття карткового рахунку (у разі його відсутності).
Перерахування залишків коштів належить до компетенції АТ «Ощадбанк». Кошти, за отриманням яких не буде звернення в АТ «Ощадбанк», після 20 грудня будуть повернуті в Державний бюджет.