Новина


До уваги роботодавців та найманих працівників міста!

З метою легалізації трудових відносин інспектор праці Управління Держпраці у Рівненській області Миронюк Н.О. спільно з інспектором праці Дубенської міської ради Лахманюк Л.М. продовжили проведення превентивної та роз’яснювальної роботи серед суб’єктів господарювання нашого міста.
30 жовтня 2019 року інспектори праці провели інформаційно-роз’яснювальну роботу з питань дотримання законодавства про працю з 19 суб’єктами господарювання і поспілкувалися з працівниками та роботодавцями, які були на місцях по вулиці М.Грушевського.
За даними попереднього моніторингу, 7 найманих осіб назвали себе стажерами. Хочемо ще раз наголосити, що виявлені під час інформрейдів випадки «стажування», можуть слугувати для подальших інспекційних відвідувань.
19 роботодавців отримали «Пам’ятки про переваги легального працевлаштування» та роз’яснення щодо дотримання вимог трудового законодавства.
Пріоритетом у роботі залишається процес детінізації доходів і легалізації трудових відносин. Кожна людина має усвідомити перспективи і переваги офіційного працевлаштування, розуміти всі ризики та наслідки, які виникають при отриманні зарплати «у конверті». Ми очікуємо на плідну співпрацю з роботодавцями нашого міста та позитивний результат від проведення превентивних заходів та роз’яснювальної роботи.
Наша спільна мета – підвищення рівня обізнаності найманих працівників щодо своїх трудових прав, а роботодавців щодо необхідності дотримання вимог законодавства та робота у правовому полі.