До уваги власників житлових та адміністративних будинків на території м.Дубно!

На виконання вимог Закону України “Про засудження комуністичного та націонал-соціалістичного (нацистського) тоталітарних режимів в Україні та заборону пропаганди їхньої символіки” та Закону України “Про присвоєння юридичним особам та об’єктам права власності імен (псевдонімів) фізичних осіб, ювілейних та святкових дат, назв і дат історичних подій” Дубенська міська рада звертається до власників житлових та адміністративних будинків з проханням здійснення відповідних заходів щодо заміни табличок із застарілими назвами вулиць на будинках на нові, згідно перейменованих вулиць.
За додатковою інформацією звертатись в каб. 210 міської ради за тел. 3-22-19.

Перелік назв елементів вулично-дорожньої мережі м. Дубно з зазначенням старих і нових назв вулиць, провулків, майданів станом на 08 листопада 2023 року - ФАЙЛ.