До Всесвітнього дня дитини проведено благодійну акцію

20 листопада в усьому світі щорічно святкують Всесвітній день дитини. Саме у цей день – 20 листопада 1959 року Генеральна Асамблея ухвалила Декларацію прав дитини, а 20 листопада 1989 року – Конвенцію про права дитини. Це свято відзначається як день підтримки діяльності, спрямованої на забезпечення благополуччя дітей в усьому світі.
З нагоди свята службою у справах дітей Дубенської міської ради спільно з Дубенським міським центром соціальних служб та громадською організацією “Друзі Є!” проведено благодійну акцію для дітей, які виховуються в неблагополучних сім'ях міста Дубно. Так, продуктами харчування забезпечено 15 сімей, які перебувають у складних життєвих обставинах. Також дітям роздано дитячу літературу.
Служба у справах дітей та Дубенський міський центр соціальних служб висловлюють подяку ГО “Друзі Є!” за активну співпрацю та вагому допомогу в галузі захисту прав дітей.