ДОПОМОГА ДУБЕНСЬКІЙ «ШВИДКІЙ»

6 квітня на позачерговій сесії Дубенської міської ради депутати ознайомилися з  повідомленням головного лікаря Дубенської станції екстреної (швидкої) медичної допомоги, депутата міської ради Якова Вагілевича щодо нестачі засобів індивідуального захисту у медзакладі, про що 3-го квітня 2020 року у своєму зверненні повідомив президент України Володимир Зеленський.
Незважаючи на запевнення керівника установи про наявність таких засобів, а також допомогу благодійних фондів та підприємців міста і те, що фінансується дубенська «швидка» з обласного бюджету, депутати занепокоєні таким станом справ віднайшли можливість допомогти Дубенській станції екстреної (швидкої) медичної допомоги. А саме - на фінансування програми «Здоров’я дубенчан на 2019-2023 роки» було виділено 100 тисяч гривень, які будуть спрямовані на придбання засобів захисту для працівників станції.