Новина


Дубенчани віддали останню шану Герою Андрію Зінкіну

Цієї суботи у Дубні на майдані Незалежності знову лунало щемливе «Плине кача…» - громада прощалася з полеглим захисником України, молодшим сержантом Андрієм Зінкіним. Герой був командиром протитанкового відділення взводу вогневої підтримки десантно-штурмового батальйону. 
Воїн загинув 23 вересня 2023 року у бою за нашу Батьківщину, виявивши стійкість і мужність, під час виконання бойового завдання в районі села Новомихайлівка Покровського району Донецької області. 
Прихиливши коліна та схиливши голови в глибокій скорботі, з пошаною та усіма військовими почестями Дубенська громада зустріла свого Героя. 
Поминальну панахиду відслужили священники Дубенського благочиння Православної Церкви України на чолі з благочинним о.Василем Лозинським.
До молитви за упокій душі спочилого воїна разом із родиною, громадою та військовими побратимами доєдналися міський голова Василь Антонюк, начальник Дубенського РТЦК та СП Анатолій Кононов, посадовці, депутати, працівники міської ради та інших виконавчих органів, небайдужа громадськість. 
Поховали Героя на Алеї слави, що на кладовищі по вулиці Семидубській. Без батька залишилась маленька донечка, мати втратила єдиного сина, а ми всі - ще одного воїна-захисника...
Щирі співчуття рідним і близьким! Вічна пам‘ять та слава Герою!