Дубенчани віддали останню шану Герою Олександру Грановському

Сотні дубенчан зібралися сьогодні на центральному майдані Дубна, щоб віддати останню шану Герою-земляку Олександру Грановському. Мужній воїн, стрілець-санітар 33 окремої механізованої бригади, загинув 14 грудня у бою за нашу Батьківщину поблизу Роботиного Запорізької області.
До прощальної церемонії разом із родиною, громадою та військовими побратимами долучився міський голова Василь Антонюк, посадовці та депутати міської ради.
Священники Православної церкви України відслужили поминальну молитву.
Опісля прощальної церемонії траурна процесія вирушила центральною вулицею міста до Свято-Миколаївського монастиря, де було звершено чин похорону. Дубенчани проводжали свого Героя, схиливши в пошані й скорботі голови та преклонивши коліна. Поховали полеглого захисника на Алеї слави.
Щирі співчуття рідним і близьким! Вічна пам‘ять та слава Герою!