Дубенчани віддали останню шану Герою

Сьогодні у Дубні на майдані Незалежності дубенчани віддали останню шану земляку-Герою Олексію Корнійчуку. Мужній воїн загинув 10 березня 2023 року в бою за Україну, її свободу і незалежність поблизу н.п. Кремінна на Луганщині.
На головному майдані Дубна священники Православної Церкви України на чолі з благочинним о.Василем Лозинський відслужили поминальну молитву. До прощальної церемонії разом із родиною, громадою та військовими побратимами долучився міський голова Василь Антонюк, начальник Дубенського РТЦК та СП Анатолій Кононов, посадовці, депутати, працівники міської ради та інших виконавчих органів, представники районної влади, небайдужа громадськість.
Після прощання шлях траурної процесії проліг у рідне село воїна Олексія – Липу Мирогощанської територіальної громади. Там у Свято-Дмитрівській церкві було звершено чин похорону та поховання Героя на місцевому кладовищі.
Щирі співчуття рідним та близьким.
Вічна пам’ять, честь і шана Герою!