Дубенчани віддали останню шану мужньому земляку-Герою

Сьогодні у Дубні на майдані Незалежності дубенчани віддали останню шану земляку-Герою - командиру дивізіону військової частини А3425, капітану Руслану Солоняку з Мильчі. Воїн загинув на Херсонщині при виконанні бойового завдання з забезпечення здійснення заходів з національної безпеки і оборони України.
Священники Православної Церкви України на чолі з благочинним о.Василем Лозинський відслужили поминальну молитву.
До прощання з мужнім військовослужбовцем, який віддав своє життя у війні із загарбницькою росією, долучились міський голова Василь Антонюк, інші посадовці та працівники міської ради, військові, волонтери, небайдужа громадськість.
Далі шлях траурної процесії проліг у рідне село воїна Руслана - Мильчу. Там завтра, 5 листопада, буде звершено чин похорону та поховання Героя.
Щирі співчуття рідним та близьким.
Вічна пам’ять, честь і шана Герою!