Дубенчани віддали останню шану полеглому Герою Юрію Гусаку

У суботу, 10 грудня, сотні дубенчан зібралися сьогодні на центральному майдані Дубна, щоб віддати останню шану Герою-земляку Юрію Гусаку, який поліг захищаючи Батьківщину.
Воїн Юрій загинув під час виконання бойового завдання в районі населеного пункту Бахмут на Донеччині в результаті артилерійського обстрілу противником.
До прощальної церемонії разом із родиною, громадою та військовими побратимами долучився міський голова Василь Антонюк, посадовці та депутати міської ради.
Священники Православної церкви України відслужили поминальну молитву.
Опісля прощальної церемонії траурна процесія вирушила центральною вулицею міста до Свято-Іллінського собору, де було звершено чин похорону. Дубенчани проводжали свого Героя, схиливши в пошані й скорботі голови та преклонивши коліна. Поховали полеглого захисника на Алеї слави.
Щирі співчуття рідним і близьким! Вічна пам‘ять та слава Герою!