Дубенчани віддали останню шану полеглому Герою Сергію Онєгіну

Сьогодні у Дубні на майдані Незалежності дубенчани провели в останню дорогу Героя Сергія Онєгіна, котрий віддав своє життя у війні з загарбницькою росією. Воїн захищав Україну у складі 53-ої окремої механізованої бригади на посаді “стрілець-помічник гранатометника".
Мужній солдат загинув під час виконання бойового завдання в районі населеного пункту Водяне на Донеччині в результаті артилерійського обстрілу противником.
До прощальної церемонії разом із родиною, громадою та військовими побратимами долучився міський голова Василь Антонюк, представники Дубенського РТЦК та СП, посадовці, депутати, працівники міської ради та інших виконавчих органів, небайдужа громадськість.
Священники Православної церкви України відслужили поминальну молитву.
Опісля прощальної церемонії траурна процесія вирушила центральною вулицею міста до Свято-Іллінського собору, де було звершено чин похорону. Дубенчани проводжали свого Героя, схиливши в пошані й скорботі голови та преклонивши коліна. Поховали полеглого захисника на Алеї слави.
Щирі співчуття рідним і близьким! Вічна пам‘ять та слава Герою!