Дубенчани вшанували 100-річччя з дня народження Івана Павла ІІ

18 травня в малій залі засідань міської ради відбулась духовна зустріч з нагоди 100-річчя з дня народження Папи Римського Івана Павла ІІ (в миру Кароля Войтили) за участю керівників римо-католицької, греко-католицької та протестантських релігійних громад міста. До зустрічі долучився заступник міського голови Василь Скринчук.
Присутні вшанували видатну постать Папи Івана Павла ІІ, обговорили його діяльність на світовій арені в сфері політики, релігії, культури, внесок у вирішення глобальних проблем людства.
Настоятелі греко-католицького храму Вознесіння Господнього о.Андрій Коваль та римо-католицького костелу Св. Йоана Непомуки о.Гжегож Оважани поділились спогадами про свої зустрічі з Папою Іваном.
Роздумами про особистість та значення для світу Папи-реформатора поділився керівник релігійної громади євангельських християн баптистів церкви “Віфанія” Ігор Левценюк. Він, зокрема, зауважив, що  Іван Павло ІІ явив світу новий образ лідера-слуги, який, як і Христос до своїх учнів, зміг зійти з висоти верховного Понтифіка  до рівня простої людини.
Пресвітер церкви АСД, депутат міської ради Микола Пилипчук  назвав  Івана Павла ІІ милосердним, “людиною великої молитви”, яка завжди була близькою до своєї пастви.
Під час зустрічі прозвучали вірші Івана Павла ІІ та пісня Тараса Курчика "Ти Україну благослови", яка стала офіційним гімном візиту Святішого Отця в Україну у 2001 році.
Напередодні, на честь 100-річчя з дня народження Івана Павла ІІ в Дубні біля греко-католицького храму Вознесіння Господнього та римо-католицького костелу Св. Йоана Непомука було висаджено деревовидні півонії.