Дубенська міська рада прийняла звернення до Верховної Ради України щодо заборони діяльності Української Православної Церкви (Московського патріархату)

Сьогодні, 13 травня, на черговій сесії Дубенської міської ради депутати спільно з міським головою Василем Антонюком відповідним рішенням схвалили звернення до Верховної Ради України щодо заборони діяльності Української Православної Церкви (Московського патріархату) на території України.
Рішення прийнято з метою захисту національної безпеки, суверенітету і територіальної цілісності України, запобігання колабораціонізму, припинення розпалювання міжконфесійної ворожнечі та дестабілізації релігійного середовища в Україні, забезпечення історичної та соціальної справедливості в умовах воєнного стану в Україні.
У зверненні до ВРУ депутати Дубенської міської ради вимагають “невідкладного прийняття Верховною Радою України проекту Закону України «Про заборону Московського патріархату на території України» № 7204 від 22.03.2022, поданого народним депутатом України Савчук О. В., який унеможливить діяльність Української Православної Церкви (Московського патріархату) в Україні”.