Дубенську ЦРЛ прийнято у власність громади міста Дубно

Сьогодні, 24 грудня, під час позачергової сесії Дубенської міської ради депутатами прийнято рішення прийняти зі спільної власності територіальних громад сіл Дубенського району (районної комунальної власності) у власність територіальної громади міста Дубно заклад охорони здоров'я — Комунальне некомерційне підприємство “Дубенська центральна районна лікарня”.
Також вирішено змінити назву юридичної особи Комунальне некомерційне підприємство “Дубенська центральна районна лікарня” Дубенської районної ради Рівненської області на Комунальне некомерційне підприємство “Дубенська міська лікарня” Дубенської міської ради, увійти до складу засновників цього підприємства та затвердити його статут.
Окремим рішенням надано згоду на прийняття у власність територіальної громади міста Дубно основних засобів, інших необоротних матеріальних активів, нематеріальних активів КНП “Дубенська центральна районна лікарня”.