Дубно готується до прийому евакуйованого населення з Донеччини

Днями місто Дубно має прийняти першу чергу людей, евакуйованих з Донецької області. Евакуйоване населення зі Сходу прибуває на Рівненщину спецпотягом і розселяється в місцевих громадах.
Вчора, 28 березня, відбулася онлайн - нарада за участю міського голови Василя Антонюка, заступника міського голови Михайла Метелюка та відповідальних фахівців міської ради щодо прийому та розміщення евакуйованого населення. Зокрема, обговорено організацію зустрічі цих громадян, забезпечення їх медичними, соціальними, освітніми та адміністративними послугами.
Наразі відомо про прибуття до Дубна першої черги в кількості 22-ох евакуйованих осіб. Їх планується розмістити в одному з місць компактного проживання ВПО. В подальшому очікується приїзд ще кількох десятків людей з Донеччини, адже бойові дії тривають і евакуація буде продовжуватися.