Дубно знову в жалобі - на війні загинув Герой Олександр Грановський

Зі скорботою повідомляємо Дубенську громаду, що завтра, 19 грудня, об 11.00 годині на майдані Незалежності міста Дубно відбудеться прощання з Героєм Олександром Грановським. Мужній воїн, стрілець-санітар 33 окремої механізованої бригади, загинув 14 грудня у бою за нашу Батьківщину поблизу населеного пункту Роботине Запорізької області. Щирі співчуття рідним та близьким полеглого Героя.
Олександр Грановський народився 15 грудня 1981 року, навчався у Дубенській загальноосвітній школі №8. У 2004 році закінчив Національний університет водного господарства та природокористування. З 2005 року працював в Дубенському управлінні по експлуатації газового господарства.
Після загальноміської церемонії прощання з Героєм на майдані Незалежності, у Свято-Миколаївському монастирі буде звершено чин похорону воїна Олександра.
Вшануймо гідно пам'ять нашого захисника, усією громадою провівши його в останню дорогу...
Розпорядженням міського голови 19 грудня 2023 року у Дубні оголошено Днем жалоби.
Низький уклін, вічна пам’ять та слава Герою!