Новина


Дубно зустріло п’ятий «Мотопробіг Єдності 2021»

20 липня на майдані Незалежності Дубно зустріло п’ятий «Мотопробіг Єдності 2021». Його метою є підтримка ідеї збереження територіальної цілісності країни, єдності її жителів, у тому числі тих, хто проживає на тимчасово окупованих територіях.
    У рамках заходу учасники провезуть Державний прапор України та Кримськотатарський прапор через всю країну. Щороку мотопробіг Єдності робить зупинку в Дубно. Цього року на «залізних конях» приїхало  понад сорок  байкерів з усієї України та з закордону (Польщі і Чехії).
    Секретар міської ради Віктор Недашковський привітав учасників заходу, залишив на прапорах свій автограф та побажання. Гості міста відвідали Дубенський замок. Поспілкувались з дубенчанами, зробили спільне фото і вирушили в дорогу.
    До Всеукраїнського мотопробігу долучилася і місцева байкерська спільнота «Мото-Дубно».
    Зазначимо, що 19 липня в Ужгороді стартував "Мотопробіг єдності 2021". Він проляже через 57 міст та містечок, зокрема - і Дубно, а фінішуватиме 1 серпня на острові Хортиця.
Загальна його протяжність – близько 5 тисяч кілометрів. Організатори наголошують, що пробіг не має жодного політичного забарвлення, його мета – продемонструвати єдність країни і єдність байкерської спільноти. Масова видовищна акція проводиться в країні вже вп’яте.